Arayın: +90 850 241 06 83
Arayın: +90 850 241 06 83
Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

DAS POWER JENERATÖR

2008 yılında bu sektörde biz de varız diyerek üretim yolculuğumuza başladık ve kısa sürede hem Türkiye’de hem de dünyada jeneratör tarihini yeniden yazmayı başardık.

Bütün bu yolculuğumuzda bizim için önemli aşamalardan bir tanesi de ülkemizi, hem temsil etmekti hem de ülke ekonomisine sağladığımız döviz girişleriyle destekte bulunmaktı.

DAS Power Jeneratör olarak, 4000 m2 kapalı alanda ve 45 kişilik deneyimli ekibimiz ile ülke ihtiyacını en kısa sürede, en verimli şekilde karşılama politikasını uyguladık. 7/24 destek hizmetimizle sınırsız ve zamanında müdahale yapmayı başardık.

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın güvenini kazanarak, mükemmel iş birliği ile başarıyı kısa zamanda yakaladık. Sadece hizmet değil, sosyal sorumluluk kapsamında da projeler yürütmeyi ve jeneratör uygulamasının ani durumlarda daha fazla alana çözüm sunabilmesi için çalışmalar yapmaktayız. Hedefimiz “Önce insan, Önce yaşam” yaşamın devam edebilmesi için jeneratör kullanımını yaygınlaştırmak ve bu aşamada mümkün olduğu kadar insanı bilgilendirmektir.

Her zaman yaşamın devam edebilmesi ve en ücra köşelere hizmet sunulabilmesi için çaba harcamak ve büyümek uğraşındayız. Jeneratör hayat kurtarabilir! Bu bilincin sahibiyiz ve yaygınlaştırmak için çalışmaktayız.

Faaliyetlerine 35 kVA -1000 kVA arası dizel yakıtlı jeneratör üretim, satış, servis ve yedek parça hizmetleri olarak devam eden firmamızın, büyüme ivmesi ve Türkiye’de üretiyoruz ilkesi başlıca görev olarak bize ışık tutmaktadır.

WHATSAPP DESTEK